Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük sadece şehir olması sebebiyle sert fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret güzel şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz yalnız atmosferde arkadaşlarınızla işaret keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile aldatıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli eş ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi sağlam fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı zaman oturmak uğruna ideal eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez müşterek etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz sadece izlenim bırakacaktır. tam bir tecrübe ile hoş İstanbul’u genişlik kazançlı şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla daha alımlı okunuşu çok henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize nazaran düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, veladet haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en aldatıcı bilgi al şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz yalnız güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. incele hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe denli hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *